Producenci
Bezpieczne Zakupy

Produkty, które prezentowane są na naszej stronie nabywamy u sprawdzonego, polskiego hurtownika, który zarówno na rynku polskim, jak i międzynarodowym działa od 1991 roku. Ideą sklepu internetowego jest zminimalizowanie marży i zaoferowanie ulubionych kosmetyków, artykułów pielęgnacyjnych i zapachów w jak najniższych cenach. Nie gromadzimy produktów na półkach i tym samym gwarantujemy Państwu ich najwyższą jakość i świeżość. Zakupy mogą Państwo odebrać w naszym Punkcie Odbioru i na własne oczy przekonać się o oryginalność i prawdziwości produktów.

Produkty zakupione w naszym sklepie są fabrycznie zapakowane, nowe, nieużywane i znajdują się w oryginalnych opakowaniach. Wyjątkiem są produkty znajdujące się w wyprzedażach, które już w nazwie określają swój stan np. uszkodzone pudełko.

Niektórzy producenci nie zabezpieczają swoich towarów folią ani celofanem. Dotyczy to zarówno kosmetyków, jak i perfum (wśród takich marek jak: Hugo Boss, Lacoste, Givenchy, Joop). Produkty te są pełnowartościowe.

Część dystrybutorów usuwa również z produktów ich kod/numer, ponieważ chcą tym samym zachować tajemnicę handlową. Produkty takie nazywane są dekodowanymi, ale nie odbiegają niczym w swojej jakości.

REFORMULACJA

Po 2012 roku producenci musieli poddać swoje perfumy procesowi reformulacji. Reformulacja jest to zmiana receptury, czyli składu perfum. Została ona przeprowadzona ze względu na konieczność dostosowania się do wymogów IFRA International Fragrance Association (Międzynarodowe Stowarzyszenie Substancji Zapachowych). Wszystkie perfumy, które miały w swym składzie piżmo i ambrę musiały zostać z zapachów usunięte, ponieważ substancje te zostały zabronione ze względu na ochronę gatunkową. Produkt, który został poddany reformulacji jest pełnowartościowy, oryginalny, a fakt przejścia tego procesu nie stanowi podstawy reklamacji. Klient może uzyskać informację o wersji produktu, który zamierza kupić

Oryginalne i markowe perfumy i kosmetyki w niskich cenach?

 

To możliwe i w zasięgu ręki. Prowadzimy perfumerię internetową www.palaver.pl, w której znajdziesz produkty z najwyższej półki w atrakcyjnych cenach.

 

W naszym sklepie produkty marek tj.: Giorgio Armani, Dior, Chanel, Lacoste, Lancome, Calvin Klein, Dolce&Gabbana, Max Factor.

 

Na naszych stronach znajdują się zarówno zapachy i kosmetyki, jak również artykuły pielęgnacyjne tańsze nawet o 70% w stosunku do perfumerii stacjonarnych, które muszą dodatkowo pokrywać koszty wynajmu pomieszczeń, zatrudniania konsultantów i sprzedawców.

 

Nasza Perfumeria to wielkie zaangażowanie, ciągły rozwój i dążenie do samozadowolenia, które bierze się z zadowolenia naszych klientów. Dokładamy szczególnej uwagi do obsługi klienta, pomocy przy wyborze produktów, ale zwracamy również uwagę na jakość wysyłanych paczek, obsługę płatniczą i przewozową. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi kontrahentami.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl